Podpisałam list poparcia dla Hanny Gronkiewicz-Waltz. Druga tura wyborów już w najbliższą niedzielę. Pójdę na wybory i zagłosuję na Hannę Gronkiewicz-Waltz. Różnimy się w wielu sprawach, nie zawsze się zgadzamy, ale uważam, że jest dobrą menadżerką miasta, wiele zrobiła dla Warszawy. Tu chodzi nie tylko o naszą kobiecą, kongresową solidarność, ale o przyszłość mojego, naszego miasta.

Treść listu:List poparcia dla Hanny Gronkiewicz- WaltzMy, niżej podpisane i podpisani, wspieramy kandydaturę Hanny Gronkiewicz-Waltz na funkcję prezydenta Warszawy. Uważamy, że czas jej prezydentury to bardzo dobry okres w rozwoju Warszawy i kształtowaniu naszego miasta jako europejskiej stolicy. Liczymy na doświadczenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, jej wiedzę, zaangażowanie na rzecz miasta, konsekwencję działania, odpowiedzialność. Gronkiewicz-Waltz jest kobietą, która słucha ludzi, a zarazem to twarda managerka miasta. Stawiamy na nią!

30 listopada idźmy na wybory. Frekwencja w najbliższą niedzielę jest bardzo ważna.

Głosujmy rozsądnie i odpowiedzialnie. To nasza przyszłość, w naszym mieście!