Za nami wiosenne śniadania PWNet z Grażyną Szapołowską i Hanną Bakułą!Śniadanie PWNet z Grażyną Szapołowską – „SZTUKA ŻYCIA” 03.04.2014
Bardzo ciekawe, inspirujące spotkanie z Grażyną Szapołowską, na którym rozmawiałyśmy o tym, jak żyć, by życie było sztuką. Grażyna Szapołowska przekonywała nas, że życie zaczyna się po… 60! Aktorka filmowa i teatralna, pisarka, business woman opowiadała także o filmie „Piąte: Nie odchodź”, który wyreżyserowała jej córka Katarzyna Jungowska, a w którym gra m.in. Michalina Olszańska, Daniel Olbrychski i Grażyna Szapołowska. Rozmawiałyśmy o podziwie dla kobiet, które mimo trudności (finanse, zdrowie, przemoc) codziennie prą do przodu… W spotkaniu brały udział panie Tatiana Sosna-Sarno, Katarzyna Jungowska, Iwona Kossmann oraz wiele fantastycznych kobiet biznesu, obecnych i przyszłych członkiń PWNet.

Świąteczne Śniadanie PWNet z Hanną Bakułą – 17.04.2014
W Wielki Czwartek spotkałyśmy się na świątecznym śniadaniu z Hanną Bakułą. Moc tego nazwiska właściwie zwalnia nas od jakichkolwiek komentarzy. Hanna Bakuła to Hanna Bakuła. kto nie wie, niech szuka w internecie. Tylko nie zapomni się zawstydzić 🙂 Spotkanie arcyciekawe – było wykwitnie, złośliwie, inteligentnie i bardzo dowcipnie, jak na Panią Hannę przystało. Kulinarnie – świetna kuchnia polska, jak przystało na Wielkanocne śniadanie i oczywiście w świetnym towarzystwie zaprzyjaźnionych ze sobą członkiń PWNet.

Zdj. Radek Bubienko, pwnet.pl