Kobiety kandydujące w wyborach samorządowych potrzebują naszego wsparcia, zatem wspierajmy je w kampanii wyborczej, ale także idźmy na wybory 16 listopada i głosujmy! Głosujmy na kobiety!

Równo miesiąc przed wyborami, kobiety startujące w wyborach samorządowych zdobywają Pałac Prezydencki! Polityczki przyszłe i obecne spotkały się z Prezydentem Bronisławem Komorowskim i Pierwszą Damą, Anną Komorowską. Wymieniały się doświadczeniami, radziły sobie nawzajem jak przetrwać i przeprowadzić skuteczną kampanię wyborczą, czyli jak wygrać wybory i co robić po wyborach.

W spotkaniu z Parą Prezydencką uczestniczyły panie z całej Polski kandydujące na wójtów, burmistrzów i prezydentów oraz do rad samorządów wszystkich szczebli, uczestniczące w różnych programach realizowanych przez organizacje pozarządowe wspierające aktywność publiczną kobiet, a także m.in. pełnomocnik rządu ds. równego traktowania Małgorzata Fuszara. Spotkanie zostało zorganizowane przez Pałac Prezydencki we współpracy ze Stowarzyszeniem Kongres Kobiet, Fundacją Szkoła Liderów, Fundacją Wspomagania Wsi, Fundacją im. Friedricha Eberta oraz Fundacją Przestrzenie Dialogu.

Fotogaleria